Startujemy!

W dniu dzisiejszym tj 03.08.2016 portal gamebasedlearning.edu.pl oficjalnie rozpoczyna swoją działalność. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką gier, ich relacjami z szeroko rozumianą edukacją szkolną i pozaszkolną do uczestniczenia w naszym projekcie. Rdzeniem naszej strony jest forum czyli komunikacja, proces nad którym skupi się tłum myślących głów miast kilku ekspertów.

Jesteśmy otwarci na propozycje nowych tematów, dyskusji i pomysłów. Portal ten w założeniu ma być tworzony przez uczestników, my zaś pragniemy kształtować produkt jako syntezę komunikacji.

Zapraszamy i gorąco namawiamy do wysyłania tekstów oraz rozwiązań, które z przyjemnością będziemy umieszczali na naszej stronie. Prosimy, aby materiały wysyłane były napisane poprawną polszczyzną i nie były chaotyczne (najlepiej drogą mailową w pliku word).

Strona ciągle będzie usprawniana, ulepszana i dostosowywana do jak najbardziej maksymalnego wykorzystania wiedzy uczestników oraz osiągnięcia postawionych przed nami celów. Na bieżąco będziemy wprowadzali treści o grach, psychologii gier, neuronauk w tej tematyce i wiele innych.

Bardzo prosimy o respektowanie zasad forum, prawidłową komunikację i aktywne uczestnictwo. W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności można się swobodnie z nami kontaktować drogą mailową, przez forum, czy też przez FB.