Witaj! Rejestracja

Forum to jest miejscem wolnej wymiany myśli w celu polepszenia jakości polskiej edukacji oraz połączenia procesu uczenia się z grami.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duże pierścionki świadczą o charakterze kobiety
#1
Każda kobieta ma odmienne preferencje co do noszonej biżuterii. Zależy to od posiadanego gustu oraz okazji na jaką chcemy założyć tego typu ozdoby. Nie każda z pań preferuje duże pierścionki. Jednak warto czasem się przełamać i spróbować czegoś nowego. Może to zaowocować zmianą dotychczas posiadanego stylu, a nawet spowodować odmienne niż dotychczas reakcje u ludzi na nasz wygląd.
Duże pierścionki mają tę podstawową zaletę, jaką jest ich rozmiar. Dzięki niemu pierścionki są znacznie lepiej widoczne, nawet z pewnej odległości. Ich zadanie jest zgoła odmienne od delikatnych obrączek i pierścionków, które mają subtelnie podkreślać styl kobiety. Ich duża powierzchnia, pokryta zazwyczaj wzorami, symbolami lub innym rodzaj dekoracji, jest jedną z pierwszych rzeczy jaką zobaczą spotykane osoby. Dzięki temu duże pierścionki mogą zostać wykorzystane do podkreślenia innych elementów noszonej garderoby.
Duże pierścionki doskonale pasują do wyraźnej biżuterii. Dobrze korespondują z większymi naszyjnikami, bransoletkami oraz ozdobnymi łańcuchami na szyję. Dłoń z pierścionkami o większych rozmiarach wygląda na bardziej elegancką.
Kto nosi duże pierścionki?
Założone na palce dłoni duże pierścionki wiele mówią o swojej posiadaczce. Tego typu biżuteria częściej jest noszona przez osoby o wyraźnym charakterze, zdecydowane i pewne tego co chcą osiągnąć w życiu. W obyciu z innymi ludźmi są bardziej bezpośrednie. Nie obawiają się okazywać swojego temperamentu ani wyrażać własnego zdania. Są to osoby lubiące władzę. Często zajmują ważne stanowiska – czy to w pracy, czy chociaż w domowej hierarchii.
Czasem można zaobserwować przesadę w doborze dużych pierścionków. Założenie na każdy palec tego typu biżuterii, gdy każdy z pierścionków nawiązuje tematycznie do nieco innego wyglądu może nie być najlepszym pomysłem. Należy uważać, aby duże pierścionki pasowały do noszonej garderoby. Inaczej trudno będzie stwierdzić, czy wygląd danej osoby jest elegancki, czy to może już kicz.
polecam przepiękne suknie ślubne z La Mariee Warszawa i Białystok
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości