Bieda gry, czyli game based learning po kosztach

Jednym z naszych celów jest dostarczenie nauczycielom narzędzi – gier, które będą mogli wykorzystać w game based learning. Mając świadomość tego, że szkoły, a czasami nawet sami nauczyciele nie są w stanie wyłożyć pewnych kwot na zakup gier, wychodzimy z inicjatywą bieda-gier. W idei tej chodzi o wprowadzanie GBL przy minimalnym koszcie. Systematycznie będziemy umieszczać na naszym forum darmowe materiały do pobrania, które możecie bez problemu wykorzystać.

Dziś mamy dla was karty do gry Memo lub Piotrusia, które mają na celu nauczenie graczy kilku charakterystycznych obiektów w stolicach kilku państw. Dodatkowo załączamy pliki do PhotoShopa, dzięki którym będziecie mogli łatwo stworzyć dodatkowe karty!

Pliki PDF: pdf

Pliki PhotoShop: karty1 karty2

Temat na forum ze zbiorem bieda gier

Serdeczne podziękowania dla Zagrajmarka – grafika, który wykonał dla nas powyższe grafiki. Kontakt z nim możliwy >TU<